Galeria Mokotów pełna miłości w 2010

14 lutego, w godzinach od 11.00 do 18.00, Galeria Mokotów zaprasza swoich klientów do „Galerii Miłości”. Będzie można przekazać życzenia za pośrednictwem umieszczonych w centrum monitorów, otrzymać walentynkowe upominki, a wszystko to oczywiście w romantycznej scenerii. Na wszystkich zakochanych będzie czekał też specjalny kącik fotograficzny, w którym będzie można zrobić sobie pamiątkowe fotki, z których pod koniec miesiąca Galeria Mokotów zorganizuje wielką wystawę miłosnych zdjęć.

By ujrzeć swoje życzenia lub miłosne wyznanie należy do 14 lutego wrzucić kartkę z jego tekstem do urny umieszczonej przy punkcie informacyjnym Galerii Mokotów. Życzenia i wyznania pokazywane będą zarówno w Walentynki, jak i później. W dniu Św. Walentego na terenie całej Galerii pary otrzymywać będą tulipany, róże, czekoladki oraz sample kawy Carte Noir.

„Miłosny kącik fotograficzny” znajdziecie na pierwszym piętrze centrum, w sąsiedztwie lodziarni La Fragolla. Właśnie tam, na zmysłowych czerwonych sofach zakochanym robione będą pamiątkowe zdjęcia, które otrzymacie gratis!

Comments are closed.