Festiwal Przedsiębiorczości BOSS w Złotych Tarasach!

Już w najbliższy piątek 9. kwietnia 2010 studenci zapraszają na inaugurację festiwalu BOSS do Złotych Tarasów

Piątkowe popołudnie w Złotych Tarasach to wyjątkowa szansa dla tych, którzy mają dość teorii i chcą nauczyć się czegoś praktycznego. W programie kolejnej edycji Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS organizowanego w Złotych Tarasach zaplanowano debaty, warsztaty oraz szkolenia, które pozwolą poznać świat przedsiębiorczości „od kuchni”.

Przychodząc w godzinach 14.30 – 19.00 do Złotych Tarasów każdy będzie miał okazję sprawdzić swoje predyspozycje biznesowe biorąc udział w grze związanej z tematyką przedsiębiorczości. Wybrane spośród publiczności zespoły rywalizować będą o cenne nagrody – vouchery na kursy językowe, wycieczka zagraniczna oraz inne upominki od sponsorów.

Imprezie towarzyszyć będzie mnóstwo atrakcji. Gwiazdą wieczoru będzie Krzysztof Unrug – artysta warszawskiej sceny stand-up- owej.
W programie również: Samba brazylijska (zespół Tropicana), Chearliders Bell Arto (pokaz), Rewia francuska (zespół Tropicana), Występ grupy Diany Yousseif, Taniec towarzyski w wykonaniu pary tanecznej Grzegorz Cherubiński i Agnieszka Cherubińska.

Festiwal Przedsiębiorczości BOSS organizowany jest przez Studenckie Forum Business Centre Club i ma na celu propagowanie idei przedsiębiorczości wśród młodych ludzi.

Więcej info: www.sfbcc.org.pl

GRA BIZNESOWA ZE STUDENCKIM FORUM BCC to rodzaj gry miejskiej przeniesionej w mury Złotych Tarasów. Uczestnicy poruszają się po ustalonej przez organizatorów trasie, na której rozlokowane są punkty tzw. kontaktowe, gdzie zobowiązani są rozwiązać określone zadanie. Istnieje 8 punktów kontaktowych, z których ostatni jest punktem finałowym. Punkt startowy znajduje się przy scenie w miejscu rejestracji.

Wskazówki odnośnie tego, jak dotrzeć do kolejnych punktów trasy, uczestnicy otrzymują wraz z poprawnie rozwiązanym zadaniem w poszczególnych punktach
Wygrywają pierwsze 3 teamy, który dotrą do mety z kompletem prawidłowo rozwiązanych zadań. Na uczestników czekają ciekawe nagrody- vouchery na naukę języka angielskiego w OK School, karnety na siłownie PURE, bilety do Multikina, książki wydawnictwa Studio Emka oraz nagroda główna wycieczka dla dwóch osób do 4 gwiazdkowego hotelu All inclusive sponsorowana przez OstatnieMiejsca.pl.

Rejestracja rozpoczyna się o 14 i potrwa do 15.30.

Czas trwania konkursu to około 50 min.
Zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu i wygrania cennych nagród.

Comments are closed.