Festiwal Nagród w Centrum Handlowym Janki

Festiwal Nagród to loteria z nagrodami do wygrania za zakupy na terenie Centrum Janki. Wydarzenie rozpoczęło 2 czerwca. Akcja będzie trwała przez dwa tygodnie, do 17 czerwca.

Na terenie centrum, w różnych miejscach, zostanie ustawionych 6 kiosków multimedialnych, w których Klienci będą mogli sprawdzać za pomocą specjalnych kart z kodem kreskowym, jaką nagrodę wygrali. Nagrody, jakie oferujemy naszym Klientom to karty podarunkowe o wartości: 50, 100, 300 i 1 000 złotych do wykorzystania sklepach na terenie centrum oraz kuferki krówek.

Założeniem akcji jest zasada, że nie ma pustych losów i żaden uczestnik akcji nie będzie przegranym. Każdy uczestnik promocji otrzyma bonus za dokonywane w czasie akcji zakupy. Klienci, którzy nie trafią nagrody w postaci karty lub kuferki słodyczy, otrzymają rabaty i specjalne oferty promocyjne oferowane w sklepach i punktach usługowych na terenie Centrum Janki. Oferty te wyświetlane będą na ekranie multimedialnego kiosku. To klient wybiera interesującą go promocję, drukuje odpowiedni kupon z logo sklepu i udaje się do sklepu, aby zrealizować rabat lub skorzystać z wyjątkowej okazji.

Mechanizm loterii:

Zrób zakupy za minimum 150 zł w Centrum Janki (można łączyć max 3 paragony z jednego dnia);
Na podstawie paragonu / -ów, odbierz kartę od Hostess;
Sprawdź kartę w każdym z sześciu kiosków multimedialnych na terenie centrum – każdy kiosk to nowa szansa na wygraną;
Jeżeli wygrałeś nagrodę, odbierz wydrukowany w kiosku kupon upoważniający do odbioru nagrody;
Jeżeli nie wygrałeś nagrody, możesz wybrać jedną z oferowanych ofert promocyjnych i rabatów

Rób zakupy i wygrywaj pieniądze. Każde 150 zł wygrywa.

Comments are closed.