Atrakcje i promocje w Dniu Kobiet – King Cross Praga!

CH King Cross Praga już teraz zaprasza wszystkie Panie na Dzień Kobiet, który obchodzony będzie 6 marca. Z tej okazji przygotowanych zostało szereg atrakcji oraz nagród.

Wszystkie Panie, oraz wszyscy Panowie, którzy w dniach od 22 lutego do 5 marca zrobią zakupy w CH King Cross Praga będą mogli skorzystać z porad ekspertów i wygrać atrakcyjne nagrody. Wystarczy zrobić zakupy na dowolną sumę i w dniach 27-28 lutego lub 4-5 marca zarejestrować się na wizytę u wybranego specjalisty. 6 marca osoby te będą miały szansę wygrać nagrodę główną jaką jest weekend w Hotelu OSSA**** Congress & Spa lub jedną z nagród pocieszenia.

We współpracy z najemcami Centrum Handlowego przygotowane zostały spotkania z dermokonsultantkami, kosmetyczką, wizażystką, dietetykiem, brafitterką. Panie, które akurat planują wymianę okularów będą mogły skorzystać z rady wizażystki, która pomoże dobrać najlepsze oprawki do kształtu ich twarzy.  Osoby z problemami stóp dowiedzą się jakiego rodzaju wkładki i kosmetyki przyniosą ulgę ich dolegliwościom. Panie będą miały okazję zbadać poziom nawilżenia swojej skóry oraz wykonać bezpłatny makijaż. Podczas Dnia Kobiet odbywać się będą również pokazy fitness przygotowane przez Fitness Club Grochów.

Comments are closed.