Dzień Dziecka w Złotych Tarasach

Dwa Dni Dziecka w Złotych Tarasach – niedziela 30 maja i wtorek 1 czerwca
Na pierwszym piętrze Złotych Tarasów na najmłodszych klientów galerii czekać będzie moc atrakcji

Tegoroczny Dzień Dziecka w Złotych Tarasach będzie dla maluchów podwójną porcją beztroskiej rozrywki. Aby przedłużyć dzieciom okazję do zabawy, ich święto obchodzone będzie przez 2 dni. W niedzielę, 30 maja oraz we wtorek, 1 czerwca, na pierwszym piętrze Złotych Tarasów na najmłodszych klientów galerii czekać będzie moc atrakcji.

Niedziela, 30 maja, w godzinach 12.00- 17.00
W programie:
– „Tańcograjka”- animacje muzyczno-ruchowe, dzięki którym maluchy w formie zabawy nauczą się różnorodnych piosenek i tańców.
– „Wspaniały Świat” – piosenki z filmów Disney’a wraz z licznymi konkursami z nagrodami.

Również Multikino w Złotych Tarasach w niedzielę, 30 maja, przygotowało specjalną ofertę dla dzieci. Już od godziny 10.00, przy zakupie biletu na dowolny poranek, można będzie spotkać się z bohaterami bajek – Shrekiem, Supermanem, Czerwonym Kapturkiem i Królewną Snieżką, zrobić sobie zdjęcie z ulubionym bohaterem lub wziąć udział w konkursach.

Wtorek 1 czerwca, w godzinach 14.00 – 19.00
W programie:
– „Tańcograjka”- animacje muzyczno-ruchowe, dzięki którym maluchy w formie zabawy nauczą się różnorodnych piosenek i tańców.
– specjalnie dla dzieci utworzony zostanie także Plac gier i zabaw, gdzie na najmłodszych czekać będą zabawki, klocki, gry planszowe i malowanki.

Opieką nad milusińskimi w dziecięcej strefie zajmą się wykwalifikowane opiekunki z „Kinder Planety”.

Nagrody w konkursach ufundowały sklepy NEXT, BODY SHOP i SMYK.

Zapraszamy!

Comments are closed.