Dzień Dziecka 2008 | Promenada

Z okazji Dnia Dziecka, w niedzielę, 1 czerwca, Centrum Handlowo – Rozrywkowym Promenada przy ul. Ostrobramskiej 75 zaprasza do udziału w pokazach i zabawach organizowanych na całorocznym lodowisku.

W godzinach 13:00-19:00 w atrium i na krytym lodowisku oraz na trawniku od strony ul. Ostrobramskiej będzie można wziąć udział w licznych zabawach i konkursach z nagrodami, jedną z atrakcji niedzielnego popołudnia stanowić będą pokazy organizowane na sztucznym lodowisku.

W ramach konkursów hokejowych zapraszamy na lodowisko młodych kibiców łyżwiarstwa. Dzieci zmierzą się z profesjonalnym bramkarzem hokejowym, a trener klubu hokejowego przeprowadzi trening dla najmłodszych i zdradzi techniczne tajniki gry. Natomiast dzieci ze szkółki hokejowej HUKS urządzą mecz pokazowy.

Miłośnicy jazdy figurowej na lodzie będą mieli okazję podziwiać pokazy zorganizowane przez szkółkę łyżwiarstwa figurowego Walley.

Specjalnie dla najmłodszych Promenada stworzy kąciki zabaw: malowania maskotek, buziek, paznokci, budowania pojazdu oraz malowania mega komiksu. Lodziarnia Gelatomania w swoim ogródku przygotuje dla dzieci wiele atrakcji i konkursów, a Fundacja Dr Clown zorganizuje występy clownów oraz konkursy z nagrodami.

Do organizacji imprezy przyłącza się również wielu najemców Centrum. Nagrody w konkursach zostały ufundowane między innymi przez: supermarket Alma, Cartoon Planet, Empik, Electro Word, Gelatomania, Grill Plus, Polot Euro, Sia Kids, Swiss, Wojas.

Dzień Dziecka 2008 | Promenada

Comments are closed.