Dzień Dziecka 2008 | Blue City

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City jak co roku postanowiło wyręczyć zmęczonych całotygodniowym wysiłkiem rodziców. Na dwa dni, od 31 maja do 1 czerwca, zamieni się w prawdziwą krainę marzeń dla ich dzieci. Atrakcji będzie mnóstwo.

Pod fontanną w „Ogródku” milusińscy będą mogli do woli korzystać z udostępnionych zabawek, a także pod okiem instruktora nauczyć się obsługi pojazdów zdalnie sterowanych (latających, pływających i jeżdżących).

Dla spragnionych przygód dzieci przygotowano „Ścieżkę Małych Odkrywców”, którą pokonać trzeba będzie korzystając ze specjalnie przygotowanej mapki. W drodze do celu dzieci dotrą do miejsc, w których wezmą udział w zabawach i konkursach, zdobywając komplet „pieczątek”. U celu, o godz. 17., posiadacze wszystkich „stempli” wezmą udział w losowaniu nagród niespodzianek.

Ciekawym wydarzeniem będzie Kids Disco w klubie Lucid, które poprowadzą profesjonaliści: DJ, instruktorka tańca oraz animatorzy.

Fani motoryzacji będą mogli ścigać się modelami zdalnie sterowanymi, a młode damy z pewnością odwiedzą salon piękności.

Na wszystkie dzieci czekać będą animatorki w tematycznie przygotowanych kącikach o zachęcająco brzmiących nazwach: „Wyspa Skarbów”, „W Indiańskiej Wiosce”, „Świat Bajek” czy „W Krainie Krasnoludków” – strefie dla najmłodszych.

Dzień Dziecka Blue City

Comments are closed.