Dzień Dziecka 2008 | Arkadia

W niedzielę, 1 czerwca, z okazji Dnia Dziecka, w Arkadii pojawi się magiczna kraina, w której wszystko jest możliwe. Baśniowe postaci, wystawa gigantycznych przedmiotów, pokaz magicznych sztuczek Macieja Pola, a także występ taneczny młodziutkiego Kamila Kucharzewskiego ? to tylko niektóre atrakcje przewidziane dla dzieci.

Wszyscy, którzy 1 czerwca w godzinach 12.00-18.00 odwiedzą Arkadię, będą mieli możliwość przeniesienia się razem z Alicją do magicznej Krainy Czarów i spotkać bohaterów tej słynnej bajki. W centrum, oprócz niezwykłych postaci, pojawią się również nierzeczywistych rozmiarów przedmioty ? gigantyczny pantofelek, nienaturalnych rozmiarów buty piłkarskie oraz olbrzymi długopis, którym można będzie pisać.

Ponadto do centrum zawita znany iluzjonista Maciej Pol, który sprawi, że Kraina Czarów stanie się jeszcze bardziej magiczna. Swój występ zaprezentuje także grupa taneczna i trzynastoletni Kamil Kucharzewski – wicemistrz świata w tańcu electric boogie, który swoimi umiejętnościami zachwycił jurorów programu „You Can Dance”.

Tego dnia na dzieci czekać będą również konkursy muzyczne, plastyczne i sprawnościowe. Powstanie atelier fotograficzne, w którym każdy będzie mógł zrobić sobie zdjęcie z bajkowymi postaciami a na najmłodszych czekać będzie kącik malowania buziaków.

Całą imprezę poprowadzi aktor Roch Siemianowski.

Dzień Dziecka | Arkadia

Comments are closed.