Razem dla Dzieci! 5.10.15. i UNICEF Rozpoczynają Kolejną Akcję Charytatywną!!!

Od 24 listopada b.r. w sklepach 5.10.15 będzie można kupić specjalną bransoletkę „Razem dla dzieci”. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na światowy projekt edukacyjny UNICEF „Szkoły dla Afryki”. Cena opaski to tylko 5 złotych, a ta suma wystarczy by UNICEF kupił aż 67 ołówków lub 3 zeszyty dla dzieci w Afryce. Włącz się do akcji i pomóż dzieciom kupując opaskę „Razem dla dzieci”!

„Szkoły dla Afryki” to międzynarodowy projekt edukacyjny UNICEF, dzięki któremu od 2004 roku pozyskiwane są fundusze na budowę i remonty szkół, sanitariatów oraz zakup materiałów naukowych i przyborów szkolnych dla uczniów i nauczycieli. Inwestycja w edukację to najbardziej skuteczny sposób na walkę z powszechnym ubóstwem. Do tej pory pomoc UNICEF objęła ponad 4 miliony dzieci!

Drodzy rodzice, w Afryce wiele Maluchów zostaje dotkniętych ubóstwem. Tysiące dzieci nie ma dostępu do edukacji. Mając świadomość, że każdy, mały gest może pomóc i wywołać uśmiech na twarzach dzieci zapraszamy do przyłączenia się do naszej akcji.

Marka 5.10.15. współpracuje z UNICEF już od 5 lat. W 2011 roku brała udział w programie „Reszta w Twoich rękach”, gdzie wraz z partnerami zebrano 770 000 zł (I i II edycja programu) na pomoc dzieciom z krajów rozwijających się.

Akcja trwa od 24.11 do 24.12.2011.

,

Comments are closed.