Smacznie i domowo w Factory Ursus

factory-ursus-fotaCentrum Outlet Factory Ursus modernizuje ofertę restauracyjną. Od 16 lutego klienci mogą zasmakować w menu restauracji Domowe Smaki.

Ideą restauracji jest samodzielna kompozycja posiłku przez klienta. Lokal wykorzystuje nowatorski system sprzedaży jedzenia na wagę. System ten gwarantuje szybkość obsługi oraz świeżość, naturalność i właściwy smak potraw. Każdy smakosz znajdzie tu coś dla siebie. W menu znajdują się tradycyjne dania kuchni polskiej oraz włoskiej, pieczone mięsa, sałatki jak również ciasta i desery. Codziennie do godziny 12.00 Domowe Smaki oferują również zestawy śniadaniowe.

– Bardzo zależało nam na stworzeniu nowego miejsca, w którym nasi klienci będą mogli odpocząć i posilić się – mówi Anna Zawadzka, dyrektor centrum Factory Ursus – Domowe Smaki doskonale wpisują się w ideę smart shoppingu, którą promujemy. Klient sam komponuje posiłek, dzięki temu decyduje ile za niego zapłaci. Samoobsługowa forma restauracji oszczędza czas, a nasi klienci nie muszą czekać na realizację zamówienia i są obsługiwani na bieżąco – dodaje Anna Zawadzka.

Comments are closed.