DIOR – ekskluzywny świat makijażu – warsztaty 24-27.10.2013

W każdym sezonie, Dom Mody Dior podczas pokazów prezentuje swoje niepowtarzalne kreacje w połączeniu z najbardziej awangardowym makijażem. Niezwykle inspirujący i elegancki make-up jest wynikiem doświadczenia profesjonalnych wizażystów. Eksperci marki z całej Polski, wyróżniający się niezwykłymi zdolnościami w sztuce makijażu Diora, w dniach od 24 do 27 października odsłonią kulisy swojej pracy w Domu Mody Klif.

Czy istnieje na świecie marka, która tak odważnie kreuje trendy, łącząc nowoczesne motywy z atrybutami bogactwa i finezji? Odpowiedź jest prosta – Dior. Miłość Klientek do ponadczasowości kosmetyków marki trwa do dziś. Są jej wierne za możliwość idealnego podkreślania swojej urody i tworzenie urzekającego look’u. Wszyscy, którzy chcieliby poczuć ekskluzywny świat marki, w dniach 24-27 października w Domu Mody Klif, mogą poznać sekrety i wskazówki stylistów Diora w tworzeniu triumfalnego piękna.

Sekret niezwykłej kobiecości na pokazach Diora, kryje się za kulisami. To tam profesjonalni wizażyści, przy pomocy najlepszych produktów marki, zaczarowują swoje modelki i wydobywają z nich niezwykły blask. To, w jaki sposób tego dokonują do tej pory było tajemnicą. Jednak dzięki zorganizowanym spotkaniom w Klifie, najlepsi styliści Diora podzielą się swoją wiedzą i niezwykłym doświadczeniem wyniesionym prosto z backstage’u światowych pokazów mody.

Kurs Backstage Stories to sekretne techniki, makijażowe triki oraz możliwość pracy przy użyciu kosmetyków najwyższej klasy.

Na sześciu stanowiskach, znajdujących się w samym centrum Domu Mody Klif, będzie można zaczerpnąć praktycznej wiedzy i nauczyć się samemu tworzyć perfekcyjny i jednocześnie szybki makijaż Diora. Ten niespełna 30 minutowy kurs może stać się początkiem wspaniałej przygody po świecie profesjonalnych stylizacji.

Odwiedź Domy Mody Klif i poczuj pasję tworzenia spektakularnego makijażu opartego na wiedzy i umiejętnościach profesjonalistów.

Zajęcia odbywać się będą w godzinach od 11:00 do 19:00.

Liczba miejsc ograniczona.

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 22 531 45 00.

dior-backstage-stories-klif-warszawa

, ,

Comments are closed.