Czerwcowe nowości w Centrum Janki

W Centrum Janki otwarto pierwszy w Polsce butik City Sport LifeStyle oraz jedną z pierwszych Cukierni – Graal. Powiększono także sklep 5.10.15, w którym dostępna jest już kolekcja nowej polskiej marki dziecięcej La Millou.

Podczas otwarcia powiększonego sklepu 5.10.15. obecna była Anna Mucha, która zaprezentowała swoją autorską kolekcję kocyków i akcesoriów dla dzieci i niemowląt zaprojektowanych dla marki La Millou. Nowy sklep 5.10.15. otwarto 16 czerwca. Ma on obecnie powierzchnię ok. 130 m2.

W Centrum Janki pojawiły się także dwa nowe rodzaje sklepów – butik City Sport LifeStyle oraz Cukiernia – Graal. City Sport LifeStyle to pierwszy w Polsce butik łączący wyjątkowy koncept meblowo-wizualny z unikalnymi produktami inspirowanymi sportem. W City Sport LifeStyle można kupić ubrania, obuwie i akcesoria sportowe z linii fashion, niedostępne w żadnej innej sieci handlowej w Polsce. Lokal otwarto 13 czerwca, a jego powierzchnia to ok. 210 m2.

Z kolei Cukiernia – Graal to koncepcja łącząca sieci Cieślikowski oraz Graal. Nowa cukiernia jest miejscem przyjemnej konsumpcji w atmosferze magii i uroczego klimatu w jaki wprowadza świat gier planszowych, figurowych i karcianych przeznaczonych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Lokal wyposażany jest w indywidualnie zaprojektowane i wykonane meble oraz elementy dekoracji. Jego powierzchnia to ok. 120 m2. Otwarcie Cukierni – Graal nastąpiło 9 czerwca.

Comments are closed.