Cybercup Zima 2010 w ramach Cyberarena 36i6 | Blue City

Już 5 i 6 lutego 2010 roku w Blue City odbędzie się piąty przystanek ogólnopolskiej akcji Cybercup Zima 2010, zorganizowany w ramach projektu Cyberarena 36i6.

Na miłośników gier i fanów sportów elektronicznych czekać będzie wirtualna rywalizacja w najpopularniejszych produkcjach komputerowych i konsolowych, w tym m.in. udział w Mistrzostwach Polski w grze Pro Evolution Soccer 2010, mnóstwo konkursów, a dla najlepszych cenne nagrody rzeczowe.

Piątkowo-sobotnie rozgrywki w ramach akcji Cybercup Zima 2010 rozpoczną się o godzinie 11:00. Pierwszego dnia wielbiciele elektronicznej rozrywki będą mogli wziąć udział w turnieju dynamicznej „strzelanki” Call of Duty 4: Modern Warfare, natomiast dzień później rozegrane zostaną otwarte Mistrzostwa Polski w piłkarskiej grze Pro Evolution Soccer 2010.

Dodatkowo na odwiedzających czekać będzie specjalnie przygotowane stanowisko rajdowe, składające się z wyścigowego fotela oraz kierownicy, na którym wirtualni kierowcy będą walczyć z upływającym czasem podczas rozgrywek Need for Speed Shift oraz Colin McRae: DiRT 2. Wśród organizatorów będzie można spotkać również ekipę internetowego programu telewizyjnego CyberTV36i6 przygotowującej materiał filmowy z każdej imprezy.

Dla fanów nowinek technicznych przygotowane zostanie specjalne stanowisko firmy Logitech, gdzie każdy będzie mógł zobaczyć i wypróbować w grach najnowszy sprzęt gamingowy szwajcarskiej marki. Co więcej, na miejscu będzie można bezpłatnie otrzymać startery 36i6 i wygrać do nich doładowania.

Koniec e-sportowych zmagań oraz wyłonienie zwycięzców dwudniowych rozgrywek odbędzie się o godzinie 19:00. Najlepszych zawodników e-sportowych zmagań organizatorzy akcji wyróżnią atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi, w tym m.in. telefonami komórkowymi, sprzętem i grami komputerowymi.

Cybercup Zima 2010 to zakrojone na szeroką skalę przedsięwzięcie zorganizowane w ramach e-sportowego projektu Cyberarena 36i6. Podczas dwudniowych turniejów Cybercup, odbywających się w największych miastach Polski, fani elektronicznego współzawodnictwa będą mogli zmierzyć się w najpopularniejszych tytułach komputerowych oraz wziąć udział w licznych konkursach. Warto dodać, że wszystkie turnieje będą miały charakter otwarty i bezpłatny, tak aby jak największa liczba graczy mogła wziąć udział w wirtualnych rozgrywkach.

Comments are closed.