Dołącz do armii Clarks – inspirowane militarnym stylem botki i kozaki z damskiej kolekcji Clarks! Promenada

Dołącz do armii Clarks – inspirowane militarnym stylem botki i kozaki z damskiej kolekcji Clarks.

Styl militarny nieprzerwanie inspiruje światowych projektantów mody i akcesoriów, ale tego sezonu zdecydowanie wybija się ponad przeciętność. W ogromnym stopniu zawładną też stylistyką butów na jesień/zimę 2011. Ziemiste, matowe kolory, odważne dodatki w postaci metalowych klamer, pasków czy suwaków wyróżniają go i nadają zadziornego charakteru.

Dlaczego kobiety go pokochały…?, bo jest kojarzony z indywidualizmem i charyzmą, a jednocześnie umiejętnie połączono go z kobiecością.

W damskiej kolekcji Clarks jesień-zima 2011 znajduje się wiele modeli botków i kozaków, które idealnie odzwierciedlają militarny trend, a jednocześnie pokazują, że codzienna moda nie musi być nudna. Potwierdza to stylistyka modeli Majorca Villa i Norley Cedar, w których luźna cholewka połączona została z paskami i futrem, modele świetnie odnajdą się w towarzystwie modnych w tym sezonie dzianinowych kardiganów, długich spódnic czy legginsów. Kolekcja Clarks pokazuje także, że styl wojskowy to także eleganckie buty na obcasie. Z tej linii doskonale prezentują się Lyndee Concert, sznurowane buty do kostki na obcasie odważnie wykończone dwiema klamrami na paskach oraz Kelby Koncert z zawadiacko wywiniętą cholewką. Militarne inspiracje widać także w klasycznych modelach takich jak: proste skórzane kozaki Marie Poppy czy nieco krótsza ich wersja Marie Cloe, jak również sznurowane Mortimer Jane czy Norley Forest idealne do różnego rodzaju spodni.

Ceny butów z kolekcji damskiej marki Clarks: Majorka Villa 539 zł. Norley Cedar 569 zł. Lyndee Concert 539 zł. Kelby Concert 559 zł. Mortimer Jane 499 zł. Marie Chloe 499 zł. Norley Forest 569 zł. Marie Poppy 649 zł.

Comments are closed.