Bezpłatne konsultacje stylistek w Klifie

Już 3 marca rusza wiosenna edycja konsultacji stylistek w warszawskim Klifie. W każdą środę, piątek, sobotę i niedzielę klientki Centrum Handlowego Klif Warszawa będą mogły umówić się na spotkanie z profesjonalną stylistką i bezpłatnie otrzymać porady w kwestii najnowszych modowych trendów, kolorów, fasonów, a także wiosennego makijażu. Konsultacje stylistek odbywać się będą do końca czerwca.

Podczas wiosennej edycji indywidualnych konsultacji stylistek, wszyscy goście centrum będą mogli otrzymać fachowe porady dotyczące mody, makijażu i panujących trendów. Podczas 1,5-godzinnego spotkania profesjonalna stylistka przeprowadzi krótkie badanie oczekiwań i preferencji, zaproponuje modne fasony, dokona analizy kolorystycznej i doradzi w kwestii makijażu, tak aby wygląd klienta doskonale współgrał z wykonywanym zawodem, cechami charakteru i osobowością.

Aby uniknąć zakupowej wpadki, podczas bezpłatnych konsultacji w Klifie stylistka na życzenie klienta może pełnić także funkcję tzw. personal shopper’a, czyli osobistego doradcy zakupowego, towarzysząc podczas zakupów na terenie warszawskiego Klifu. Specjalistka od wizerunku zadba o to, aby z bogatej oferty ponad 100 salonów wybrać wyłącznie takie ubrania i akcesoria, które pasują do typu urody i sylwetki klienta.

Na bezpłatne konsultacje ze stylistką warszawski Klif zaprasza od 3 marca do końca czerwca:
– w środy i piątki – od 16:00 do 20:30,
– w soboty i niedziele – od 14:00 do 20:00.

Aby skorzystać z konsultacji wystarczy osobiście zgłosić się do Punktu Informacyjnego Centrum Handlowego Klif Warszawa lub umówić spotkanie pod nr telefonu: 22 531 45 00.

Nowością jest możliwość umówienia spotkania na stronie internetowej www.klif.pl. Elektroniczny formularz, za pomocą którego można zarezerwować bezpłatne spotkanie ze stylistką w Centrum Handlowym Klif, dostępny jest w dziale „Moda i Styl”.
Centrum Handlowe Klif Warszawa serdecznie zaprasza na bezpłatne konsultacje stylistek!

Comments are closed.