Atrakcje ferii zimowych w Blue City

Kolejną atrakcją ferii zimowych będzie gra fabularna „Skarby błękitnego miasta”, która zawładnie Blue City 10 lutego. Tego dnia Blue City nie będzie tylko zwykłym centrum handlowym, ale tajemniczym Błękitnym miastem, w którym trzeba będzie rozwiązywać różne zagadki i wykonywać zadania.

Gra ma formułę podchodów i nie chodzi w niej o to, aby dzieci nie mogły rozszyfrować zagadek, lecz o to, aby w każdym punkcie czekała ich przygoda, a na końcu miła nagroda. Każdy, kto przyłączy się do gry, będzie mógł wziąć udział w pasjonującej wyprawie profesora Le Żaka i pana Bążura, którzy poszukują skarbów mitycznego Błękitnego miasta. Będą nie tylko morskie stworzenia, ale i najprawdziwsi piraci.

Gra rozpocznie się 10 lutego o godz. 14.00, a skończy 17.00. Może w niej wziąć maksymalnie 25 drużyn liczących od 1 do 3 osób. Fabuła gry będzie ułożona tak, żeby dzieci szukały opisanych w zagadkach punktów i sklepów, gdzie otrzymają następne wskazówki i będą musiały wykonać zadanie. Ich szczegółowa lista znajduje się poniżej:
ATA – Świat Modeli zdalnie sterowanych
Kamufalge Skate Park
Kakadu – salon zoologiczny
Event Club – Paintball
Mivo Kids – obuwie dziecięce
Squash City
Salon gier planszowych Graal
Pure Fitness
Inca Play – park zabaw dla dzieci

Comments are closed.