Arkadia zaprasza na spotkanie ze Świętym Mikołajem !

Przez trzy dni – od najbliższej niedzieli do wtorku – w dniach 4-6 grudnia w Arkadii na wszystkie dzieci małe i duże będzie czekał Święty Mikołaj wraz ze swoją świtą. W magicznym domku, który stanie w arkadyjskim Theatrum, zagości magia Bożego Narodzenia.

Domek Mikołaja, niczym chatka z Jasia i Małgosi, zostanie obwieszony łakociami, a wejścia do niego strzec będą dzielne Elfy. Przepustką do magicznego świata będą zabawne konkursy, a w nich na początek – świąteczne łakocie do wygrania. W domku na dzieci będzie czekała Pani Mikołajowa, która zagra z nimi w gry przy udziale swoich pomocników, a także opowie o tradycjach i zwyczajach świątecznych, panujących w domu Mikołaja.

Na scenie przed domkiem przez trzy dni król Elfów przeprowadzi szereg konkursów dla najmłodszych z mnóstwem atrakcyjnych nagród. W programie przewidziano również wspólne dekorowanie bombek, pierników, kącik plastyczny dla dzieci, a przede wszystkim – spotkanie ze Świętym Mikołajem, z którym każdy maluch będzie mógł zrobić sobie zdjęcie i opowiedzieć o swoich gwiazdkowych marzeniach.

Przed Arkadią przez trzy magiczne dni dzieci wraz z opiekunami będą zapraszane na pokazy rzeźbienia w lodowych bryłach.

Mikołajkowe atrakcje będą trwały w niedzielę w godzinach 12:00-18:00, a w poniedziałek i wtorek w godzinach 15:00-20:00.

W niedzielę 4 grudnia w godzinach 12.00-19.00 gośćmi Arkadii będą również Patricia Kazadi i Michał Piróg, którzy urządzą dla wszystkich taneczną ucztę wraz z najnowszą grą „DanceStar Party – Zostań Gwiazdą Tańca”.

Dla uczestników zostaną przygotowane liczne nagrody od Play Station, podczas imprezy zostanie też wybrana DanceStarowa Gwiazda Tańca.

Comments are closed.