4 Urodziny Arkadii

W sobotę, 18 października, Arkadia zaprosiła wszystkich Klientów na uroczystość z okazji swoich czwartych urodzin. Od godziny 12.00 na Gości Centrum czekało wiele niespodzianek i konkursów, a całość ukoronował koncert Natalii Kukulskiej. Całodniowe świętowanie utrzymane było w konwencji Hollywood.

Główną atrakcją był koncert Natalii Kukulskiej, który rozpoczął się o godz. 21.00. Obecność tej utalentowanej wokalistki, ale również ikony mody, podkreśliła charakter Arkadii jako miejsca spędzania wolnego czasu oraz udanych zakupów.

W gospodarzy Arkadii tego dnia wcielili się ucharakteryzowani aktorzy, którzy zachęcali Klientów do zabawy oraz zaprezentowali na scenie humorystyczne etiudy.
Urodzinową imprezę uświetniły znane wszystkim Gwiazdy:
– Elvis Presley zaśpiewał najpiękniejsze piosenki o miłości,
– Marilyn Monroe pozowała do zdjęć,
– Chuck Norris opowiedział zabawne anegdoty.

Podczas urodzinowego święta dla Klientów przygotowane było fotograficzne atelier, w którym można było zrobić sobie zdjęcia z sobowtórami w hollywoodzkiej scenerii. Styliści proponowali delikatny makijaż, a pamiątki w postaci fotografii czekały na odbiór w ciągu 30 minut. Dodatkową atrakcją w fotograficznym atelier był samochód rodem z Hollywood.

Arkadyjskie Urodziny uświetnił niezwykły pokaz sztucznych ogni, w unikalnym połączeniu z muzyką, który rozpoczął się o godz. 20.30. Stanowił on atrakcję dla dorosłych, ale również dla dzieci, które przez cały świąteczny dzień były częstowane słodyczami.

Aby dopełnić niespodzianek, wchodzących w skład urodzinowej imprezy, dla Klientów Arkadii przygotowana została także Noc Zakupów, obfitująca w atrakcyjne rabaty, obowiązujące między godz. 22.00 a 1.00.

Comments are closed.