„Pogotowie Prezentowe” w Złotych Tarasach

W okresie od 10 grudnia do 23 grudnia, w godzinach 12 – 21, Złote Tarasy pomagają znaleźć gwiazdkowe prezenty. Specjalne zespoły doradców Pogotowia Prezentowego Złotych Tarasów będą dostępne na terenie centrum niosąc pomoc w razie nagłej potrzeby znalezienia ciekawego prezentu gwiazdkowego.

„Pogotowie Prezentowe” to kontynuacja akcji zainicjowanej przez Złote Tarasy w zeszłym roku.Ma ona na celu ułatwienie wyboru oraz szybki i sprawny zakup świątecznych upominków. Kupowanie podarunku to trudne zadanie – trzeba znać gust obdarowywanego, a najlepiej również aktualne trendy oraz wiedzieć, gdzie dostępne są poszczególne produkty. Na pomoc w tym zadaniu, dzięki fachowej pomocy doradców „Pogotowia prezentowego”, mogą liczyć klienci Złotych Tarasów.

Aby skorzystać z tej usługi należy wypatrywać osób w charakterystycznych uniformach z dodatkiem elementów „prezentowych”. Znają oni doskonale topografię obiektu oraz ofertę sklepów – jeśli więc masz problem z wyborem lub dotarciem do konkretnego sklepu nie zawahaj się poprosić o pomoc.obacz więcej informacji o Centrum

Comments are closed.